Specjalista ds. sprzedaży - Elektryka Morska
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Elektryka Morska
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- realizacja celów sprzedaży
- pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji handlowych
- przygotowywanie ofert handlowych
- codzienna współpraca z działem logistyki
- obsługa dokumentacji związanej ze sprzedażą
- analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
Wymagania stawiane kandydatom:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 5 lat w branży elektrycznej, elektroinstalacyjnej
- znajomość branży oraz produktów elektrycznych
- znajomość języka angielskiego w mowie i na piśmie na poziomie zaawansowanym
- znajomość zasad savoir vivre w biznesie
- obsługa komputera i programów biurowych na dobrym poziomie
- czynne prawo jazdy kat. B
- samodzielność,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność ustalania priorytetów, dbałość o terminowość i jakość wykonywanych zadań
- swoboda w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
- możliwośći rozwoju (nauka języka angielskiego, szkolenia, kursy)
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”
Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych jest Elektryka Morska Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Blizińskiego 6, 71-703. Pana/Pani dane są przetwarzane wyłącznie do celów rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Makler morski Szczecin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Szczecin
  • Specjalista ds. PR Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026