Specjalista ds. Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Ruch S.A
11. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczne i mailowe pozyskiwanie Klientów biznesowych dla usługi ORLEN Paczka
  • Budowanie długotrwałych relacji z firmami działającymi w branży e-commerce
  • Opieka nad powierzonym portfelem Klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów
  • Nadzorowanie realizacji kontraktów
  • Monitorowanie i analizowanie rynku e-commerce
  • Raportowanie wyników pracy
  • Udział w projektach wewnętrznych w obszarze sprzedaży
  • Ścisła współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i pozyskiwaniu Klientów za pomocą narzędzi internetowych
  • Posiadanie rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów i wysoka motywacja do pracy
  • Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań
  • Skuteczność w działaniu oraz odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i umiejętność czerpania z różnych perspektyw
  • Dobra znajomość obsługi komputera (poczta elektroniczna, MS Office)
  • Znajomość rynku e-commerce

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w polskiej, stabilnej firmie będącej członkiem grupy kapitałowej ORLEN
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: system kafeteryjny MyBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta paliwowa
  • Dofinansowanie w ramach ZFŚS m.in. do wypoczynku, bonów świątecznych i innych
  • Bezpłatny parking firmowy na terenie firmy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458