Specjalista ds. Spedycji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
LINK Sp. z o.o.
17. 5. 2024

LINK jest wiodącą firmą transportowo-logistyczną znaną ze swojej wiedzy i niezawodności. Jesteśmy obecni na rynku od ponad trzech dekad, zatrudniamy ekspertów branży transportowej, aby zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości. Dołącz do nas i stań się częścią zespołu napędzającego innowacje i doskonałość w świecie transportu i logistyki.
OBOWIĄZKI:
kompleksowa obsługa klientów
planowanie i organizowanie transportów LTL w oparciu o podwykonawców
dbanie o jakość obsługi i terminowość dostaw
monitorowanie rynku usług spedycyjnych w relacjach międzynarodowych
nadzór nad realizacją zleceń i dokumentami przewozowymi
WYMAGANIA:
dobra znajomość języka angielskiego
umiejętność organizacji pracy własnej
samodzielność w działaniu i zdolność pracy pod presją czasu
komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
motywacja do rozwoju
minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
ZAPEWNIAMY:
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
motywujący system wynagradzania
dofinansowanie do karty Multisport
prywatną opiekę medyczną
ubezpieczenie na życie
pracę w godzinach 8:00 - 16:00
Proszę o przeslanie CV na adres @ z nazwą stanowiska w tytule.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353