Specjalista ds. przygotowania produkcji
  • Ozimek
Ozimek, Ozimek, opolskie, Polska
ProLicht Reklama
12. 5. 2024

Grupa ProLicht jest wiodącym europejskim producentem wysokiej jakości rozwiązań reklam świetlnych. Dzięki naszym 7 lokalizacjom w Europie (Niemcy, Polska, Węgry, Anglia, Francja, Rumunia, Hiszpania) możemy działać bardzo elastycznie i dlatego jesteśmy idealnym partnerem dla krajowych i globalnych projektów.

Obowiązki:

  • planowanie i składanie zamówień na surowce i materiały niezbędne do produkcji
  • poszukiwanie alternatywnych rozwiązań
  • monitorowanie terminowości dostaw
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • współpraca z innymi działami w firmie w zakresie realizacji projektu

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki techniczne
  • znajomość języka obcego niemieckiego lub angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w zakresie planowania lub produkcji
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność sprawnego komunikowania się
  • praktyczna znajomość obsługi komputera Excel, Word, Outlook itp.
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • chęć pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyuczenie na stanowisku pod okiem doświadczonego pracownika
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • W celu zdobycia szczegółowych informacji prosimy o kontakt
  • +48 77 400 22 52
  • +48 77 400 22 53

  • Praca Ozimek
  • Pracownik produkcji Ozimek
  • Ozimek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026