Specjalista ds. Obsługi Sekretariatu / Recepcji
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
LIGWAN sp. z o.o.
15. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura (bieżąca obsługa recepcji, opieka nad biurem).
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów, rejestracja faktur, archiwizacja umów i innych dokumentów Spółki.
  • Zarządzanie przepływem korespondencji przychodzącej i wychodzącej, prowadzenie rejestru korespondencji oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.
  • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań biznesowych.
  • Nadzór i obsługa floty samochodowej.
  • Bieżąca obsługa spraw zleconych przez Zarząd i Dyrektorów.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Stabilne zatrudnienie w organizacji.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Szkolenia wdrażające.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń oparty o udział w zysku.
  • Możliwości rozwoju, samorealizacji oraz awansu wewnętrznego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

  • Praca Nowy Sącz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Nowy Sącz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Nowy Sącz
  • Specjalista ds. PR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zakupów Nowy Sącz
  • Specjalista ds. marketingu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. ofertowania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zarządzania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Eksportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. transportu Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353