Specjalista ds. obsługi klienta z niemieckim
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Cyclad Sp. z o.o.
12. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Cyclad Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Kraków
Pracodawca
Dodano
09.05.2024
Numer referencyjny
PL24/KRK/YC/SPECJALISTADSOBSLUGIKLIENTA

Nasz klient jest liderem w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań biznesowych. Poszukujemy kandydatów znających biegle język niemiecki i chcących postawić pierwsze kroki w obszarze obsługi klienta. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za zarządzanie zgłoszeniami od klientów niemieckojęzycznych, doradzaniem i budowaniem silnych relacji partnerskich. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy!

Informacje o projekcie:

  • Obszar: Obsługa klienta
  • Lokalizacja: Kraków; hybrydowy model pracy
  • Godziny pracy: pon-pt (8 godzin dziennie - biznesowe godziny pracy)
  • Języki: niemiecki & angielski
  • Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Przedział wynagrodzeń: 7100 PLN brutto + dodatkowe premie za znajomość języków obcych

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie bieżącymi zapytaniami od klientów niemieckojęzycznych (rozmowy telefoniczne, e-maile i kanały internetowe)
  • Doradzanie klientom w zakresie produktów turystycznych
  • Wsparcie klientów w zakresie rezerwacji biletów lotniczych
  • Polecanie produktów oraz pomaganie klientom w obsłudze oficjalnej strony internetowej
  • Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klientów
  • Zapewnienie wsparcia posprzedażowego
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (co najmniej poziom B2)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Rabaty na produkty firmy
  • Zniżki na bilety różnych linii lotniczych dla siebie i swojej rodziny
  • Platforma MyBenefit
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe bonusy
  • Dzielenie się kosztami dojazdów
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Imprezy integracyjne
  • Szkolenia i możliwości rozwoju

W Cyclad współpracujemy z czołowymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458