Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
12. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Obsługa i koordynowanie procesu zamówień klientów
  • Obsługa systemu ERP Sage oraz narzędzi MS Office
  • Współpraca z pozostałymi obszarami Łańcucha Dostaw (Planowanie, Logistyka, Zakupy) oraz Działem Produkcji i Jakości
  • Współpraca z działem sprzedaży w strukturach globalnych spółki
  • Rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z obsługą klienta oraz definiowanie działań naprawczych wraz z całym zespołem
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole, zaangażowanie, samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o prace
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Praca w godzinach 8:00-16:00
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ogromnym potencjałem
  • Bogaty pakiet benefitów :
  • Opieka medyczna Medicover za 1 zł dla Ciebie i członków Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe UNIQA na bardzo preferencyjnych warunkach
  • Pakiet Świadczeń socjalnych, w tym wczasy pod gruszą, dofinansowanie do świąt Bożego Narodzenia , platforma kafeteryjna gdzie to ty decydujesz na co wydasz otrzymane środki z funduszu (obszar działania : sport w tym karta sportowa Medicover Sport, kultura, rekreacja i turystyka)
  • Paczki dla dzieci naszych pracowników na Mikołajki
  • Celebrujemy poprzez symboliczne słodkości, urodziny pracowników, dzień chłopaka, dzień kobiet
  • Spotkania integracyjne 2 razy do roku finansowane z budżetu firmy
  • Raz w roku festyn rodzinny

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458