Specjalista ds. kontroli jakości
  • Świdnik
Świdnik, Świdnik, lubelskie, Polska
4Mass S.A.
12. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli jakości surowców, półproduktów oraz gotowych produktów kosmetycznych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami.
  • Analiza i interpretacja wyników kontroli jakości oraz opracowywanie raportów dotyczących jakości produktów.
  • Współpraca z innymi działami w celu rozwiązywania problemów jakościowych i zapewnienia zgodności z normami.
  • Wdrażanie procedur i działań korygujących w przypadku wykrycia niezgodności.
  • Monitorowanie i utrzymanie wysokiego poziomu jakości produktów wytwarzanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: chemia, kosmetologia, technologia chemiczna).
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej.
  • Znajomość norm i standardów dotyczących jakości produktów kosmetycznych.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Dokładność, skrupulatność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie zajmującej się produkcją kosmetyków.
  • Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny.
  • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych.
  • Ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju zawodowego.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Bogaty pakiet benefitów.
  • Zniżki na produkty firmowe.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Świdnik
  • Świdnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458