Specjalista ds. fakturowania
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Comarch
16. 5. 2024

1347

Obowiązki

  • Weryfikacja dokumentów i rozliczeń
  • Kontakt z kierownikami oraz innymi działami w celu weryfikacji zakresu świadczonych usług
  • Wspieranie działów produkcyjnych w codziennym funkcjonowaniu
  • Współpraca z działami wewnętrznymi w zakresie rozwiazywania bieżących problemów związanych z rozliczeniami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy na stanowiskach biurowo-administracyjnych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami ponad 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe usługi medyczne
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Parking firmowy
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353