Specjalista ds. dokumentacji technicznej
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, Polska
REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Firma REKORD Hale Namiotowe sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • sporządzanie dokumentacji technicznej, wykonawczej, warsztatowej i montażowej przy użyciu programu AutoCAD;
  • nanoszenie korekt i zmian do istniejącej dokumentacji,
  • sporządzanie wykazów elementów poszyć w odniesieniu do danego projektu (BOM);
  • projektowanie poszyć dla nowych produktów,
  • sporządzanie zapotrzebowania na materiały do zleceń projektowych;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów
  • mile widziani absolwenci ostatniego roku studiów
  • bardzo dobra znajomość AutoCAD
  • znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość pakiet Office
  • znajomość języka angielskiego – jako dodatkowy atut

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę;
  • pełne wsparcie i szkolenie odnośnie projektowania poszyć,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opieka zdrowotna;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • kartę MultiSport;
  • platformę językową;
  • dofinansowania do wypoczynku.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353