Spawacz konstrukcji stalowych
  • Zgierz
Zgierz, Zgierz, Łódzkie, Polska
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z .o.o.
15. 5. 2024

Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o. jest zakładem produkcyjnym konstrukcji stalowych, wytwarzamy elementy stalowe na potrzeby grupy GOLDBECK.
Stanowisko: Spawacz konstrukcji stalowych
Miejsce pracy (Praca stacjonarna)
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o., Lućmierz ul. Przemysłowa 3, 95-100 Zgierz
Wymagania:
- doświadczenie w pracy spawacza konstrukcji stalowych,
- uprawnienia do spawania metodami MIG/MAG stali węglowych,
- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego,
- samodzielność,
- wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie.
Zakres zadań:
- spawanie konstrukcji stalowych wykonanych ze stali węglowych, metodami MIG/MAG,
- kontrola jakości wykonanych połączeń spawanych, w oparciu o dokumentację konstrukcyjną,
- obsługa urządzeń dźwigowych z poziomu roboczego.
Oferujemy:-
- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
- dodatek pieniężny na dojazdy,
- prywatną opiekę medyczną,
- kartę MyBenefit, MultiSport,
- dofinansowanie do żłobka/ przedszkola dziecka,
- możliwość korzystania z firmowej kantyny i dofinansowanych posiłków,
- dofinansowanie do "wczasów pod gruszą",
- premię z zysku firmy,
- paczki świąteczne dla Pracowników i ich dzieci,
- uprawnienia niezbędne na stanowisku pracy,
- szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe,
- możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Zgierz
  • Spawacz Zgierz
  • Zgierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026