Spawacz
  • Andrychów
Spawacz
Andrychów, Andrychów, Małopolskie, Polska
STALMARK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Andrychów, ul. Przemysłowa 21

Zakres obowiązków:

  • spawanie elementów do kotłów co

  • spawanie różnych elementów stalowych, konstrukcji itp. zleconych przez klientów

Wymagania:

  • ważne uprawnienia spawalnicze -najlepiej metoda MAG (135)

  • doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:

  • praca w systemie jedno- lub dwu-zmianowym, od poniedziałku do piątku (6:00-14:; 14:00-22:00)

  • na początku umowa zlecenie na ok 3-4 tyg., następnie umowa o pracę na pełen etat

  • Praca Andrychów
  • Spawacz Andrychów
  • Andrychów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246