Spawacz 121 / MAG 135 / TIG 141
  • Niemcy
Niemcy, 0, Niemcy
Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.
15. 5. 2024

Firma EXBUD z powodzeniem działa na rynku przez ponad 45 lat, zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2019 roku spółka EXBUD Konstrukcje nabyła aktywa, w tym Wytwórnię Konstrukcji Stalowych przy ul. Peryferyjnej w Kielcach i rozszerzyła transgraniczną działalność na terenie Niemiec.

Dzięki oddziałowi w Niemczech, EXBUD Konstrukcje Sp. z o. o. skutecznie obsługuje kontrakty w branżach prefabrykacji, automotive, metalowej i produkcji na niemieckim rynku. Firma zapewnia nie tylko najwyższą jakość usług, lecz także przejrzystość, łatwość współpracy i minimalizację ryzyka poprzez krótkie ścieżki komunikacyjne.

Działalność EXBUD to harmonijne połączenie doświadczenia i innowacyjności, co sprawia, że jesteśmy solidnym partnerem dla przedsiębiorstw zarówno w Polsce, jak i w Niemczech.

Jako pracodawca, EXBUD oferuje stabilność, perspektywy długofalowego zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę współpracy. Nasz zespół wyróżnia się wysokimi standardami jakości, troską o bezpieczeństwo pracowników oraz wartościami takimi jak uczciwość i transparentność, tworząc atrakcyjne miejsce pracy.
Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac spawalniczych,
  • spawanie w różnych pozycjach.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza lub montera-spawacza,
  • aktualny certyfikat spawalniczy w metodzie: MAG 135, lub TIG 141, lub ŁUK KRYTY 121,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • Od pierwszego dnia umowę o pracę na pełny etat.
  • Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas (do 10 dnia każdego miesiąca).
  • Bezpłatne zakwaterowanie(pokoje dwuosobowe).
  • Zapewnione bezpłatne codzienne dojazdy dom-praca-dom.
  • Odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia.
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie.
  • Polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, sprawy urzędowe).
  • Pakiet socjalny: świadczenia świąteczne, ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Spawacz Niemcy

  • 120 645
    20 026