Ślusarz - Spawacz
  • Legnica
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
Elsur Sp. z o.o.
11. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie różnych elementów konstrukcyjnych i rur,
  • Przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania, przecinania,
  • Naprawa oraz remonty maszyn i urządzeń,
  • Naprawa instalacji wody, pary, centralnego ogrzewania, sprężonego powietrza,
  • Montaże i demontaże urządzeń oraz konstrukcji stalowych.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie co najmniej zawodowe mechaniczne,
  • Uprawnienia spawalnicze w jednej z metod – 111, 135, 141 minimum w zakresie podstawowym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość części maszyn oraz budowy maszyn,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,
  • Dyspozycyjność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Doświadczenie w zakresie napraw podstawowych części i zespołów maszyn,
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i montaży urządzeń i instalacji

    przemysłowych, wodociągowych.

Mile widziane

  • Umiejętność spawania metodą MIG/MAG będzie dodatkowym atutem,

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet Medicover Sport
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji w trakcie szkoleń,
  • Możliwość zatrudnienia osób z niewielkim doświadczeniem,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (świadczenia wypoczynkowe, świąteczne, niskooprocentowane pożyczki, zapomogi bezzwrotne),
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w zgranym, rozumiejącym się zespole.

  • Praca Legnica
  • Ślusarz Legnica
  • Spawacz Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458