Ślusarz - Praca od zaraz!
  • Miszewko
pomorskie, Miszewko, Pomorskie, Polska
Serwis Personalny Poland
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykończanie produktów na maszynie skrawającej zgodnie z rysunkami technicznymi i zleceniami produkcyjnymi
  • Dobór narzędzi i parametrów pracy elektronarzędzi, takich jak szlifierka kątowa lub trzpieniowa
  • Obróbka metalu przy użyciu elektronarzędzi zgodnie z normami i standardami jakości
  • Czytanie rysunków technicznych i precyzyjne realizowanie zadań

WYMAGANIA:
  • Preferowane doświadczenie w zawodzie - minimum 1 rok
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość obsługi elektronarzędzi do obróbki metalu
  • Samodzielność w pracy oraz dbałość o szczegóły

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie: 4500-5000 zł brutto miesięcznie (do negocjacji, w zależności od doświadczenia i umiejętności)
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Darmowy dojazd z Gdyni do miejsca pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca pomorskie
  • Ślusarz Drawsko Pomorskie
  • Ślusarz Kowalewo Pomorskie
  • Ślusarz Jabłonowo Pomorskie
  • Ślusarz Mikołajki Pomorskie
  • Ślusarz pomorskie
  • Ślusarz kujawsko-pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246