Serwisant/monter urządzeń grzewczych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Gączewski Serwis
30. 4. 2024

Regionalne Centrum Serwisowe Bosch zatrudni serwisantów/monterów urządzeń grzewczych.
Oferujemy
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-w pełni wyposażony samochód serwisowy
-możliwość zdobycia kwalifikacji do wykonywania zawodu
-przyjazną atmosferę pracy
-praca od poniedziałku do piątku
Wymagania
-wykształcenie minimum średnie lub zawodowe
-prawo jazdy kat. B
-mile widziane doświadczenie z zakresu elektryki, elektroniki, automatyki oraz hydrauliki
-samodzielność w podejmowaniu decyzji
-wysoka kultura osobista
-komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-odpowiedzialność, sumienność
Obowiązki
-wykonywanie uruchomień, przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń grzewczych gazowych, pomp ciepła

  • Praca Gdańsk
  • Technik urządzeń sanitarnych Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026