Serwisant
  • Jelenia Góra
Serwisant
Jelenia Góra, Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska
Arche
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

O pracodawcy:
Nasz Klient jest wiodącym dostawcą inteligentnych rozwiązań dla intralogistyki jak wózki widłowe.
Obowiązki:
wyjazdy do napraw i konserwacji wózków widłowych,
specyfikacja i zamawianie części,
kontrola i odbiór UDT wózków widłowych.
Wymagania:
wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie,
wiedza z zakresu mechaniki,
umiejętność obsługi komputera,
solidność, rzetelność,
dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP, UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych,
mile widziane doświadczenie z zakresu na[rawy samochodów lub wózków widłowych,
prawo jazdy kat. B.
Nasz Klient oferuje: niezbędne narzędzia pracy: samochód oraz telefon służbowy,
pracę na 1 zmianę po 8 godzin od poniedziałku do piątku,
zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne wynagrodzenie,
umowę o pracę,
możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne,
dostęp do najnowocześniejszych światowych technologii,
pakiet benefitów: Multisport, ubezpieczenie, pakiet kafeteryjny.

  • Praca Jelenia Góra
  • Serwisant Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246