Serwisant – Elektryk
  • Kobielice
śląskie, Kobielice, śląskie, Polska
Bergerat Monnoueyr Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od ponad 25 lat jest jedynym autoryzowanym dealerem maszyn CATERPILLAR® w Polsce - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie. W Polsce jesteśmy liderem rynku.

Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur – dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Rumunii, Polski i Algierii.

Firma w swojej ofercie posiada sprzęty CAT od 1 tony do ponad 100 tonowych jednostek. Bergerat Monnoyeur posiada 16 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce. Sprzedaż maszyn nowych to tylko część działalności, dla Klientów są dostępne także maszyny używane oraz na wynajem. Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi Bergerat Monnoyeur posiada rozbudowaną sieć serwisową – oprócz serwisów stacjonarnych są też mobilni Mechanicy, którzy dokonują napraw i przeglądów bezpośrednio u Klienta.

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Obecnie do oddziału Górniczego poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przeglądy i naprawy maszyn górniczych
  • Obsługa systemów diagnostycznych
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe : elektryk, automatyk, elektrotechnik
  • Umiejętności diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń elektrycznych
  • Uprawnienia elektryczne SEP
  • Umiejętność czytania dokumentacji techniczno-ruchowej w języku angielskim
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Mobilność, dyspozycyjność.
  • Praca  w zespole lub indywidualnie, wymagająca zjazdów pod ziemię, wyjazdów delegacyjnych.
  • Prawo jazdy kat. B

Teren działania: południowa Polska

Biuro:

Ul. Łanowa 1, 43-262 Kobielice

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szkolenia techniczne i produktowe – średnio 70h szkoleń w roku;
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego;
  • Szeroki pakiet socjalny – karta lunchowa, opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.;
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie finansowe w losowych sytuacjach etc.

  • Praca śląskie
  • Serwisant Siemianowice Śląskie
  • Serwisant Piekary Śląskie
  • Serwisant Ząbkowice Śląskie
  • Serwisant Oborniki Śląskie
  • Serwisant Stronie Śląskie
  • Serwisant Miasteczko Śląskie
  • Serwisant śląskie
  • Elektryk Miasteczko Śląskie
  • Elektryk Stronie Śląskie
  • Elektryk Oborniki Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353