Senior Data Scientist
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104749

Obowiązki

  • budowanie i wdrażanie modeli uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.
  • doradztwo dla analityków danych w zakresie stosowania sztucznej inteligencji w środowisku analitycznym
  • monitorowanie i optymalizacja wydajności potoków danych w MS Azure Databricks
  • interpretacja wyników analiz i przedstawianie ich w sposób klarowny i zrozumiały dla biznesu.

Wymagania

  • znajomości j. angielskiego na poziomie B2+
  • min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu modeli uczenia maszynowego
  • znajomości takich narzędzi jak MS Azure Data Factory i Databricks
  • znajomości języka programowania Python oraz bibliotek związanych z ML
  • wiedzy zakresu technologii związanych z przetwarzaniem danych

Oferujemy

  • możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • możliwość pracy 100% zdalnej ze sporadycznymi wizytami w biurze w Katowicach
  • dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin
  • pakiet opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe
  • karta sportową
  • employee Assistance Program czyli program wsparcia psychologicznego dla pracowników, wsparcie menedżerskie oraz wsparcie dla pracowników/rodziców
  • szkolenia, również w tym językowe
  • wpłata do PPK w wysokości 2,5% finansowaną przez pracodawcę

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315