Referent ds. gospodarki magazynowej
  • Żory
Żory, Żory, śląskie, Polska
Instanta Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji magazynowej
  • Kontrola stanów magazynowych opakowań i wyrobów gotowych
  • Prowadzenie sald paletowych z dostawcami
  • Prowadzenie ewidencji dostaw

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie , mile widziane wyższe
  • Doświadczenie w pracy w gospodarce magazynowej
  • Znajomość pakietu MS Office, znajomość Comarch XL lub WMS będzie mile widziane
  • Otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Praca w systemie 3 zmianowym
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dofinansowanie do Karta Multisport
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Praca Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353