PSYCHOLOG DZIECIĘCY
  • Kutno
Kutno, Mickiewicza 2, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
EURO-MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 5. 2024
od 9 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Twój zakres obowiązków: prowadzenie porad psychologicznych i diagnostycznych dla dzieci i młodzieży (do 21 roku życia), współpraca z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.
To oferujemy: pracę w prężnie rozwijającej się przychodni medycznej, pracę w oparciu o dogodną formę zatrudnienia, konsylia z innymi specjalistami z ośrodka.

Inne wymagania
konieczne udokumentowane min. roczne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą (w placówkach działających w ramach systemu opieki zdrowotnej, oświaty, pomocy społecznej, wspierania rodziny lub pieczy zastępczej),
doświadczenie liczone jest po uzyskaniu dyplomu mgr z psychologii

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: wyższe magisterskie-psychologia

  • Praca Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353