Przedstawiciel Ubezpieczeniowy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
UNIQA
12. 5. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Rozwijanie wiedzy i umiejętności w obszarze ubezpieczeń
  • Skupienie na wynikach sprzedażowych i wskaźnikach jakościowych
  • Budowanie trwałych relacji z klientami poprzez zaangażowanie i determinację

Nasze wymagania

  • Nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży – ważna jest Twoja determinacja
  • Zaangażowanie, systematyczność i skupienie na osiąganiu celów
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Gotowość do otworzenia własnej działalności gospodarczej

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń na start + premia wdrożeniowa w pierwszym miesiącu współpracy – 4000 zł
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa + premia + prowizja (4000 zł – 13 000 zł miesięcznie)
  • Szkolenia i wsparcie w osiąganiu jak najwyższych celów sprzedażowych m.in. poprzez otrzymywane kontakty sprzedażowe
  • Elastyczne godziny pracy pozwalające łączyć pracę z życiem rodzinnym

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Bydgoszcz
  • Przedstawiciel handlowy Bydgoszcz
  • Agent ubezpieczeniowy Bydgoszcz
  • Broker ubezpieczeniowy Bydgoszcz
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Bydgoszcz
  • Doradca ubezpieczeniowy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458