Przedstawiciel/ka Handlowy/a - Doradca Terenowy AGRO
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
IGP Polska sp. z o.o. sp. k.
12. 5. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa partnerów handlowych
  • realizacja celów sprzedażowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych odmian
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • promocja przedsiębiorstwa oraz oferowanych odmian

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunku rolnictwo, a także praktyczna wiedza z zakresu agronomii oraz agrotechniki
  • doskonała znajomość rynku rolnego na powierzonym obszarze działania w tym bezpośrednio gospodarstw rolnych
  • doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami
  • zdolności negocjacyjne
  • samodzielność, otwartość, zdolność i orientacja do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych
  • prawo jazdy kat. B oraz umiejętność obsługi pakietu Office

To oferujemy

  • pracę w renomowanym przedsiębiorstwie o silniej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do pracy oraz osiągania wyznaczonych celów (samochód służbowy, telefon, laptop)

O nas

Przedsiębiorstwo IGP Polska sp. z o.o. sp. k. wywodzi się bezpośrednio z wiodącego europejskiego zrzeszenia hodowców działającego z sukcesem od ponad 97 lat w zakresie hodowli i nasiennictwa rolniczych roślin uprawnych w Europie.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Oferty bez wskazanego adresu zamieszkania nie będą rozpatrywane.

  • Praca Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca inwestycyjny Wrocław
  • Doradca restrukturyzacyjny Wrocław
  • Doradca rolniczy Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458