Przedstawiciel Handlowy – Unilever
  • Dębica
Dębica, Dębica, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Target PRO
12. 5. 2024

Miejsce pracy: Dębica

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów na rynku detalicznym na podległym terenie (punkty znajdują się blisko miejsca zamieszkania)
  • sprzedaż na bazie presellingu
  • zapewnienie dostępności produktów Unilever oraz wprowadzenie nowości
  • przestrzeganie standardów merchandisingowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • analiza rynku i konkurencji
  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży FMCG lub chęci rozwoju w obszarze sprzedaży
  • dobra znajomość obsługiwanego terenu
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

To oferujemy

  • Sprzedaż markowych produktów – Hellmann’s, Domestos, Dove, Algida
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet)
  • Komfortowy samochód służbowy
  • Pakiet medyczny Luxmed
  • Dofinansowanie karnetu sportowego
  • Stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży

Target PRO

Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 20 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla: Unilever, Algida, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Danone, Coca Cola, Żywiec Zdrój.

Zatrudniamy ponad 1200 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

Sprawdź nas na FACEBOOK – szukaj Target PRO.

  • Praca Dębica
  • Przedstawiciel handlowy Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458