Programista .Net w Departamencie Informatyki
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
20. 5. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania
  • Realizacja prac programistycznych związanych z rozwojem eksploatowanych rozwiązań informatycznych
  • Udział w pracach projektowych, testach i wdrażaniu wytworzonego oprogramowania oraz wprowadzaniu poprawek i nowych funkcjonalności
  • Udział w pracach nad definiowaniem potrzeb i wymagań do nowego lub zmienianego oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub wykształcenie średnie i 5 lat praktycznego doświadczenia w komercyjnym tworzeniu oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość .Net, .Net Core, C#
  • Bardzo dobra znajomość Entity Framework
  • Praktyczna znajomość: Git, REST, SOAP, XML, JSON, JavaScript, HTML5, CSS, Angular, Bootstrap
  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Doświadczenie w budowaniu systemów w architekturze mikroserwisowej
  • Znajomość platform bazodanowych: ORACLE, MS SQL Server
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość metodyk projektowych
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych
  • Znajomość zagadnień z obszaru rynku finansowego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę hybrydową lub zdalną
  • Świetną atmosferę pracy
  • Zdobycie i wymianę doświadczeń w środowisku ekspertów
  • Dostęp do licznych szkoleń, dofinansowanie kosztów studiów, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, kafeteryjny system benefitów, miejsce lub stojaki na rowery, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci, owoce, PPK 4%)
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji
  • Nowoczesne, ergonomiczne miejsce pracy
  • Elastyczny czas rozpoczęcia i kończenia dnia pracy pozwalający zachować work-life balance

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika Aplikuj.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF znajduje się w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz" oraz na stronie UKNF, w zakładce Kariera:

  • Praca Łódź
  • Programista Łódź
  • Informatyk Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026