Pracownik Utrzymania czystości w Gorzowie Wielkopolskim
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
13. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

DUSSMANN SERVICE POLSKA Sp. z o. o. zatrudni:

PRACOWNIKÓW UTRZYMANIA CZYSTOŚCI w Gorzowie Wielkopolskim

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych

Oferujemy:

- Uczciwe i terminowe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę po okresie próbnym (4500zł brutto)

Dodatkowo osobom niepełnosprawnym gwarantujemy:

Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków

- Miesięczny, stały dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN

Obowiązki:

Praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach; 6-14; 14-22

Utrzymanie czystości na terenie hali magazynowej, pomieszczeń socjalnych i biurowych, w tym prace przy użyciu maszyn czyszczących

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ lub tel.: 539 397 739

Wymagania

Gotowość do podjęcia pracy na stałe

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik utrzymania ruchu Gorzów Wielkopolski
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Doradca podatkowy w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik ochrony Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik socjalny Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik kolei Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik umysłowy Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458