Pracownik serwisu - Elektryk
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.
11. 5. 2024

WALTER KOMPRESSORTECHNIK to międzynarodowa grupa przemysłowa przedsiębiorstw.

Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń związanych z wytwarzaniem i użytkowaniem sprężonego powietrza (sprężarki śrubowe, tłokowe, osuszacze, filtry).

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola, naprawa, diagnostyka urządzeń elektrycznych,
  • Diagnostyka awarii oraz testowanie urządzeń po wykonanych naprawach,
  • Obsługa sterowników PLC oraz falowników,
  • Pracę z dokumentacją techniczną,
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne (automatyka, elektryka lub pokrewne),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki i automatyki,
  • Mile widziana znajomość sterowników PLC, falowników,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, w tym rysunków technicznych, schematów elektrycznych i pneumatycznych,
  • Utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń w obszarze elektryki i automatyki,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, motywujący system wynagrodzenia,
  • Pakiet szkoleń,
  • Współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi,
  • Odpowiednie narzędzia niezbędne w procesie realizacji celów sprzedażowych,
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Łódź
  • Elektryk Łódź
  • Technik elektryk Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026