Pracownik produkcji z książeczką sanepid - Strzelno
  • Strzelno
pracownik produkcji z książeczką sanepid - Strzelno
Strzelno, Strzelno, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 5. 2024

Jeśli masz aktualne badania sanepid, to mamy dla Ciebie świetną ofertę.

Firma Mrożonek, Warzyw, Owoców z siedzibą w Strzelnie poszukuje pracownika do działu produkcji.

Szukamy właśnie Ciebie!

Oczekujemy

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne- warunek konieczny.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Odpowiedzialność i zaangażowania
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową od pierwszego dnia (płatne składki)
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne premie
  • System czasu pracy: 4-brygadowy, 3-zmianowy
  • Przepyszny posiłek regeneracyjny - który Ci zapewnimy na każdej ze zmian
  • Stałą ilość dni pracy z określonym grafikiem na całość
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zadania

  • Sortowanie i pakowanie mrożonych produktów.
  • Nadzór nad procesami maszynowymi.
  • Monitorowanie jakości mrożonek i gotowych produktów.
  • Przestrzeganie standardów sanitarno-epidemiologicznych.

  • Praca Strzelno
  • Pracownik produkcji Strzelno
  • Pracownik fizyczny Strzelno
  • Pracownik biurowy Strzelno
  • Strzelno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353