Pracownik produkcji stolarki okiennej PVC
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, Pomorskie, Polska
JR OKNA Sp. z o.o. Sp.K.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę i premię w zależności od uzyskanych wyników,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • świadczenia pracownicze  zgodnie z kodeksem pracy,

Wymagamy:

  • odpowiedzialności,
  • dobrej organizacji pracy,
  • zdolności szybkiego uczenia się,
  • dyspozycyjności,
  • rzetelności,
  • zmysłu technicznego

Zadania:

  • przestrzeganie ustalonych standardów produkcji,
  • utrzymanie w dobrym stanie technicznym oraz odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie powierzonych maszyn i urządzeń,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

  • Praca Słupsk
  • Pracownik produkcji słupski
  • Pracownik produkcji Słupsk
  • Pracownik biurowy słupski
  • Pracownik kolei Słupsk
  • Pracownik umysłowy Słupsk
  • Pracownik ochrony Słupsk
  • Pracownik socjalny Słupsk
  • Pracownik fizyczny Słupsk
  • Pracownik fizyczny słupski
  • Pracownik biurowy Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026