Pracownik Produkcji
  • Zawiercie, ul. Leśna 10
śląskie, Zawiercie, ul. Leśna 10, śląskie, Polska
Odlewnia Zawiercie S.A.
11. 5. 2024

Odlewnia Zawiercie S.A. w Zawierciu, zatrudni pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn i urządzeń do obróbki,
  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji,
  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych (szlifowanie, gwintowanie),
  • segregacja gotowych wyrobów,
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn wraz z prawidłowym ustawieniem parametrów pracy,
  • dbanie o jakość prowadzonego procesu przy jednoczesnym zachowaniu wydajności pracy,
  • odpowiedzialność za realizację założonych planów produkcyjnych.

Wymagania:

  • mile widziani pracownicy z Ukrainy,
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe / średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży odlewniczej,
  • chęć do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • pozytywne nastawienie do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • atrakcyjne zarobki w systemie akordowym,
  • pracę w stabilnej firmie będącej liderem na rynku.

  • Praca śląskie
  • Pracownik produkcji śląskie
  • Pracownik produkcji Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji Stronie Śląskie
  • Pracownik produkcji Oborniki Śląskie
  • Pracownik produkcji Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Piekary Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Pracownik biurowy śląskie
  • Pracownik fizyczny Siemianowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Piekary Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353