Pracownik produkcji
  • Gliwice
pracownik produkcji
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Poszukujesz pracy od zaraz? Posiadasz już doświadczenie na stanowisku produkcyjnym lub chcesz je zdobyć? Możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji do firmy zajmującej się produkcją wykładzin dla branży automotive, prześlij CV a skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty!

Oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy produkcyjnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę od zaraz w oparciu o umowę o pracę tymczasową (umowa z pełnym oskładkowaniem)
  • wynagrodzenie podstawowe 28zł/h brutto (4700 brutto w skali miesiąca)
  • premię regulaminową- około 500 zł brutto

  • premię absencyjną- około 300 zł brutto
  • kodeksowy dodatek za pracę w godzinach nocnych- około 200 zł brutto w skali miesiąca
  • pracę w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-6)
  • szybki proces rekrutacyjny
  • możliwość skorzystania z dodatkowych pakietów i rabatów m.in prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji- skrzyżowanie ulic Wyczółkowskiego-da Vinci

Zadania

Produkcja wykładzin samochodowych i elementów wygłuszeniowych, m.in.:

  • obsługa maszyn typu prasy, wytłaczarki
  • przestrzeganie instrukcji stanowiskowych
  • piankowanie
  • proste prace manualne
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik na wysokościach Gliwice
  • Pracownik instytucji kultury Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246