Pracownik obsługi terminali wagowych
  • Mokrsko
Mokrsko, Mokrsko, Łódzkie, Polska
Cedrob Foods S.A.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie towaru, ważenie i rejestracja w systemie wagowym
  • zatowarowanie magazynów podręcznych do bieżącej produkcji
  • raportowanie wyrobu niezgodnego
  • wyjaśnianie różnić na stanach magazynowych
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA:
  • chęć zdobycia wyspecjalizowanych umiejętności do obsługi terminali wagowych (urządzeń pomiarowych połączonych z komputerem)
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki, rzetelność, odpowiedzialność
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bezpłatne posiłki
  • pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych
  • ubezpieczenie grupowe
  • paczki okolicznościowe
  • dowóz pracowników z Wielunia do Mokrska

  • Praca Mokrsko
  • Pracownik biurowy Mokrsko
  • Pracownik fizyczny Mokrsko
  • Pracownik produkcji Mokrsko
  • Mokrsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246