Pracownik Magazynu-Wieliczka
  • Wieliczka
Wieliczka, Wieliczka, Małopolskie, Polska
El-Sun
10. 5. 2024

Firma El-Sun producent konstrukcji pod panele fotowoltaiczne poszukuje pracownika na stanowisko : Magazynier
Zakres obowiązków:
- przyjmowanie dostaw towaru
- sprawdzanie zgodności dostaw (kontrola jakościowa i ilościowa dostaw)
- wprowadzanie dokumentów dostawy do systemu
- wprowadzanie do systemu stanów magazynowych wyrobów gotowych
- planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej
- prowadzenie stanów magazynowych towarów i wyrobów gotowych
- kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem klienta
- przygotowanie towaru do wysyłki
- utrzymywanie porządku w magazynie Od Kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia na stanowisku magazyniera min. 2 lata (warunek konieczny!)
- uprawnienia na wózek widłowy
- znajomości dokumentów magazynowych, samodzielności w działaniu
- dobrej organizacji pracy
- umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
- zaangażowania, sumienności oraz dynamizmu w realizacji zadań
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- umowa o pracę oraz multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
- możliwość rozwoju zawodowego Miejsce pracy : Czarnochowice koło Wieliczki

  • Praca Wieliczka
  • Pracownik produkcji Wieliczki
  • Pracownik produkcji Wieliczka
  • Pracownik biurowy Wieliczki
  • Pracownik biurowy Wieliczka
  • Pracownik fizyczny Wieliczka
  • Pracownik fizyczny Wieliczki
  • Wieliczka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246