Pracownik Gospodarczy
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Grupa A&A
10. 5. 2024

Grupa A&A to prężnie działająca, łódzka firma z bogatym doświadczeniem w zakresie profesjonalnego zarządzania oraz wynajmu nieruchomości. Zarządzamy jednym z największych portfeli nieruchomości komercyjnych w centralnej Polsce. W zasobach A&A znajduje się blisko ćwierć miliona metrów kwadratowych, w tym obiekty biurowe, nowoczesne biuro coworkingowe w samym centrum Łodzi, centrum handlowe w Pabianicach oraz przestrzenie magazynowo – produkcyjne.
Jesteśmy także silnie związani z branżą jubilerską, posiadamy sieć salonów jubilerskich A&A Dom Jubilerski oraz własną pracownię jubilerską, gdzie ręcznie tworzymy wyjątkową biżuterię.
Kogo szukamy?: Pracownik Gospodarczy
Gdzie?: Łódź
Jak?: Praca stacjonarna/ mobilna
Forma współpracy?: Umowa o pracę
Od kiedy?: Od zaraz
Zakres obowiązków
-sprzątanie na zewnątrz budynków usługowych, biurowych, produkcyjnych
-drobne prace remontowe
-udział w przeprowadzkach biurowych (np. noszenie mebli)
Cechy idealnego kandydata
-dobra organizacja pracy, samodzielność
-posiadanie prawa jazdy kat. B - warunek konieczny
-stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku
-doświadczenie na podobnym stanowisku pracy- mile widziane
Co możemy Ci zaoferować?
-pracę w zgranym zespole
-kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, godziny pracy 06.00-14.00

  • Praca Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246