PRACOWNIK BIUROWY (WIELOOSOBOWE STANOWISKO OBSŁUGI KLIENTÓW I KORESPONDENCJI)
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
14. 5. 2024
1 790,3 PLN (Stypendium brutto)
Informacje o stanowisku

A. Część teoretyczna:
1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.
2. Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną Oddziału ZUS.
3. Zapoznanie się z regulaminem Pracy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, przepisami dot. ochrony danych osobowych i informacji niejawnych.
4. Ogólne zapoznanie się z obowiązującymi przepisami oraz zadaniami wykonywanymi w OKK.
5. Zapoznanie się z dostępnymi formularzami na SOK
B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:
1. Obsługa kserokopiarki i skanera dokumentów.
2. Obsługa systemu kolejkowego.
3. Poznawanie dokumentów wpływających do ZUS wraz z rejestracją ich w dedykowanych aplikacjach.
4. Przekazywanie wpływającej korespondencji do właściwych komórek.
5. Przygotowanie korespondencji do wysyłki.
6. Obsługa klientów na SOK.

Inne wymagania
Staż w ramach Algorytmu. Wymagania organizatora: wykształcenie średnie lub wyższe.

Rodzaj zatrudnienia
Nie dotyczy

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Wadowice
  • Pracownik biurowy Wadowice
  • Pracownik biurowy Wadowice Górne
  • Pracownik produkcji Wadowice Górne
  • Pracownik produkcji Wadowice
  • Pracownik fizyczny Wadowice
  • Pracownik fizyczny Wadowice Górne
  • Wadowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353