Pracownicy Magazynu / Niepołomice - także niepełnosprawni
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
Probet
16. 5. 2024

Firma Probet Sp. z o.o., Lider aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych oraz świadczenia kompleksowych usług z zakresu HR dla firm poszukuje kandydata na stanowisko: Pracownik Magazynu na terenie miejscowości Niepołomice
Obowiązki:
1. Kompletacja zamówień
2. Rozkładanie towarów na półki
3. Składowanie towarów, odbiór towarów po przyjęciu
4. Branża spożywcza-nabiał
Wymagania:
1. Niekaralność
2. Posiadanie książeczki (sanepid) do celów sanitarno-epidemiologicznych
3. Sprawność fizyczna umożliwiająca wykonywanie obowiązków
4. Komunikatywność
5. Doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Firma oferuje:
1. Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
2. System pracy dwuzmianowy
3. Godziny pracy 14.00-22.00, 22.00 - 6.00
4. 3600 brutto / 3800 po okresie próbnym Osoby które wysyłają swoje CV jak również te ,które są zainteresowane udziałem w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji”. Kandydaci, którzy przesłali swoje CV bez powyższej klauzuli nie będą mogli brać udziału rekrutacji.
Aplikacji, formularz CV nie zwracamy. Informujemy, iż osobiście kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
INFORMACJA RODO Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r (RODO ), informujemy, iż Współadministratorem Pani/Pana danych osobowych będą Spółki:
Probet Pro sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/2 tel. 32/705-08-01; Probet Group S.A., Probet sp. z o.o., Probet Usługi sp. z o.o., Raffen sp. z o.o. z siedzibą w: Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/1 tel. 32/705-08-01

  • Praca Niepołomice
  • Pracownik fizyczny Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Pracownik biurowy Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353