PRACA OD ZARAZ: Pracownik produkcji
  • Kościerzyna
Kościerzyna, Kościerzyna, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • praca przy taśmie - układanie i pakowanie produktu, wizualna kontrola, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • układanie kartonów na palecie - owijanie stretchem, transport wózkiem paletowym,
  • produkowanie mieszanek - dosypywanie i ważenie składników, przyjmowanie surowców, transport ręczny i przy użyciu wózka paletowego.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • chęci do pracy,
  • badania sanepidowskie (również nieaktualne) lub chęć do wyrobienia - zwracamy koszty badań po 30 dniach pracy.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe 4300 zł/brutto + premie uznaniowe do 12% (około dodatkowe 500 zł/brutto),
  • dodatki za pracę w nocy, za pracę w weekendy,
  • umowa o pracę tymczasową (z urlopem, zwolnieniem lekarskim) z możliwością zatrudnienia w firmie klienta,
  • darmowy transport do pracy z miejscowości: Kościerzyna, Somonino, Kiełpino, Żukowo, Kartuzy, Miechucino, Sierakowice, Mirachowo, Przodkowo, Gdańsk (oraz miejscowości po drodze) = OSZCZĘDZASZ 800 ZŁ NA DOJAZD,
  • średnio comiesięczne wydawki produktów zakładu dla pracowników O WARTOŚCI 80 ZŁ
  • sklepik zakładowy z cenami niższymi nawet o 70% niż w sklepie,
  • eventy pracownicze: Integracje, Dzień Dziecka, Biała Sobota i więcej :)
  • program poleceń pracowniczych - 300 zł/brutto za polecenie osoby do naszego zespołu :),
  • ubezpieczenie na życie,
  • karta Multisport.

Rozpatrzymy każde CV - jeśli aplikujesz teraz, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

  • Praca Kościerzyna
  • Pracownik produkcji Kościerzyna
  • Pracownik fizyczny Kościerzyna
  • Pracownik biurowy Kościerzyna
  • Kościerzyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353