Praca na budowie(Niemcy):MALARZ-SZPACHLARZ
  • Łomża
Łomża, Łomża, Podlaskie, Polska
Danwood S.A.
17. 5. 2024

DANWOOD S.A. spółka zajmująca się budową prefabrykowanych domów jednorodzinnych o konstrukcji drewnianej, poszukuje pracowników do pracy na budowach za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania).
MALARZ – SZPACHLARZ - DO NAWET 600 ZŁ DZIENNIE NA RĘKĘ
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
- wysokie wynagrodzenie wypłacane do 10-go każdego miesiąca,
- zorganizowany przejazd na miejsce budowy za granicą,
- zakwaterowanie,
- brak sezonowości budów (praca przez cały rok),
- dodatkowe benefity (piknik rodzinny, zimowisko dla dzieci, bal sylwestrowy i premie).
Wymagania:
- doświadczenie w pracach wykończeniowych,
- umiejętność pracy w zespole,
- prawo jazdy kat. B.
Zakres obowiązków:
- montaż płyt gipsowo–kartonowych,
- szpachlowanie płyt gipsowo–kartonowych,
- malowanie ścian,
- tapetowanie,
- układanie paneli podłogowych,
- prace elewacyjne – klejenie styropianu, wtapianie siatki.
ZADZWOŃ 85 730 00 00
Zgłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj.

  • Praca Łomża
  • Łomża - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353