Partner biznesowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
IRON OAK TRADE & SALES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 5. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Dojazd do klientów na umówione spotkania
  • Przedstawienie kompleksowej oferty obsługi oraz skuteczną sprzedaż
  • Raportowanie przebiegu pracy
  • Promowanie naszego programu poleceń i dostarczanie nagród do klientów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie sprzedażowe mile widziane lecz nie wymagane - podczas naszego szkolenia zapoznasz się z wszystkimi technikami sprzedażowymi.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjnych.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz umiejętności skutecznego zarządzania czasem.

To oferujemy

  • Akademię biznesu - nauczymy Cię od wszystkiego od podstaw:
  • Jak rozpocząć prowadzenie własnego biznesu
  • Jak pozyskiwać nowych klientów
  • Jak pozyskiwać i pracować na poleceniach
  • Jak prowadzić rekrutację pracowników?
  • Wsparcie spółki w początkowym etapie rozwoju Twojej działalności/pomoc w uzyskaniu dotacji
  • Możliwość budowania własnego zespołu
  • Materiały marketingowe
  • Obsługę klientów przez nasze Biuro Obsługi Klienta
  • Wsparcie działu technicznego
  • Szkolenie techniczno-sprzedażowe, które wyposaży Cię we wszystkie niezbędne umiejętności.
  • Księgowość po naszej stronie.
  • Wynagrodzenie prowizyjne - 90% z marży, niższe ceny bazowe
  • Coroczne firmowe wycieczki zagraniczne 7 dni ALL Inclusive

Poszukujemy WIRTUOZÓW SPRZEDAŻY, którzy czują się jak ryba w wodzie w sprzedaży B2C i B2B, chcą zarabiać duże pieniądze i nie boją się pracy w terenie.

Jesteśmy firmą, która dynamicznie rozwija się w branży OZE, oferującą bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej. Chcesz dołączyć do naszego zespołu i osiągać więcej? Aplikuj!

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458