Opiekunka seniorki w Niemczech, 30459 Hannover
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, mazowieckie, Polska
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Kontrakt rozpoczyna się od 31.05.2024? na 4-6 tyg.

Obowiązki

  • Pani 76 lat, 165 cm, ok. 75 kg, po wylewie, ma problemy z mówieniem. Podopieczna jest osobą całkowicie leżącą, bez demencji, ma pieluchy. Seniorka ma ergoterapię, fizjoterapię oraz pracuje z logopedą. Pani mieszka sama w mieszkaniu 80 m, na zakupy jest 10 minut, dla opiekunki jest pokój z internetem. Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie domu i pielęgnacja Pani. Podopieczna zna język polski.

Wymagania

  • Opiekunka z dobrą znajomością niemieckiego i prawem jazdy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 1800 euro netto plus koszty podróży
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie, pomoc koordynatora 24h/7

  • W sprawie ogłoszenia proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 881 208 641

  • Praca Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246