Operator wypalarki plazmowej / gazowej
  • Niemcy
Niemcy, 0, Niemcy
Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Firma EXBUD z powodzeniem działa na rynku przez ponad 45 lat, zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2019 roku spółka EXBUD Konstrukcje nabyła aktywa, w tym Wytwórnię Konstrukcji Stalowych przy ul. Peryferyjnej w Kielcach i rozszerzyła transgraniczną działalność na terenie Niemiec.

Dzięki oddziałowi w Niemczech, EXBUD Konstrukcje Sp. z o. o. skutecznie obsługuje kontrakty w branżach prefabrykacji, automotive, metalowej i produkcji na niemieckim rynku. Firma zapewnia nie tylko najwyższą jakość usług, lecz także przejrzystość, łatwość współpracy i minimalizację ryzyka poprzez krótkie ścieżki komunikacyjne.

Działalność EXBUD to harmonijne połączenie doświadczenia i innowacyjności, co sprawia, że jesteśmy solidnym partnerem dla przedsiębiorstw zarówno w Polsce, jak i w Niemczech.

Jako pracodawca, EXBUD oferuje stabilność, perspektywy długofalowego zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę współpracy. Nasz zespół wyróżnia się wysokimi standardami jakości, troską o bezpieczeństwo pracowników oraz wartościami takimi jak uczciwość i transparentność, tworząc atrakcyjne miejsce pracy.
Opis stanowiska:

  • obsługa wypalarek jedno- i wielopalnikowych gazowych i plazmowych typu Messer Omnimat
  • ustawianie palnika
  • korekcja programu urządzenia
  • transport blach za pomocą suwnicy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze wypalarek np. Messer Omnimat
  • umiejętność obsługi suwnic z poziomu roboczego
  • znajomość j. niemieckiego min. w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę – na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku – z możliwością wypracowania nadgodzin (również w soboty)
  • bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych 2-osobowych pokojach

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Operator Niemcy
  • Operator maszyn Niemcy

  • 120 645
    20 026