Operator / Pracownik produkcji
  • Niemcy
Niemcy, Drezno, 0, Niemcy
BERGMAN Deutschland GmbH
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Obsługa i nadzorowanie urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola jakości i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Organizacja, optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy

Wymagania:

  • Wykształcenia technicznego jako mikrotechnolog i/lub doświadczenia zawodowego w pracy na produkcji przemysłu półprzewodników, mile widziane w pracy w warunkach sterylnych
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego (min. B1/B2)- WARUNEK KONIECZNY
  • Dobrej znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Umiejętności pracy zespołowej, elastyczności, dobrej samoorganizacji
  • Gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym w środowisku produkcji sterylnej
  • Gotowości do podjęcia pracy w okolicach Drezna w Niemczech

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjną lokalizację pracy (ok. 100km od granicy Polski)
  • Bezpośrednie i stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę z międzynarodową firmą w branży produkcji półprzewodników
  • Przyszłościową pracę w środowisku high-tech w wiodącym na świecie centrum rozwoju i produkcji najnowocześniejszych masek fotolitograficznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 37.000 – 41.000 € brutto / rok (w zależności od posiadanych kompetencji oraz zaszeregowania Klienta)
  • Dodatkowe benefity takie jak: świadczenia socjalne, w tym dodatek do biletu komunikacyjnego DVB oraz bilet rowerowy, dodatkowy program ubezpieczeniowy, możliwość korzystania z partnerskiej siłowni, szczepień czy masaży
  • Możliwość korzystania z kantyny zakładowej
  • Szkolenia i możliwości rozwoju
  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy (30 dni na rok)
  • Szeroka oferta opieki zdrowotnej na miejscu
  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Pracownik produkcji Niemcy
  • Operator Niemcy
  • Operator maszyn Niemcy
  • Pracownik biurowy Niemcy
  • Pracownik fizyczny Niemcy
  • Pracownik ochrony Niemcy

  • 111 631
    18 246