Operator maszyn z orzeczeniem
  • Czerwionka-Leszczyny
Czerwionka-Leszczyny, Czerwionka-Leszczyny, Polska
HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • będziesz odpowiedzialny/a za pracę na linii montażowej oraz wykonywanie ręcznych prac montażowych, wykorzystując przy tym podstawowe narzędzia,
  • prawidłowe wypełnianie dokumentacji produkcyjnej również będą częścią Twoich codziennych obowiązków,
  • ręczne prace ślusarskie,
  • poprawa geometrii rur giętych pod sprawdzian finalny.

Wymagania stanowiska

  • posiadanie co najmniej wykształcenia zasadniczego zawodowego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • posiadanie zdolności manualnych,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (takich jak suwmiarka, mikrometr) będzie dodatkowym atutem,
  • wyobraźnia przestrzenna,
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • godowość do pracy zmianowej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • podstawę wynagrodzenia i premie,
  • dodatkowo: kartamultisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe,

  • Praca Czerwionka-Leszczyny
  • Operator maszyn Czerwionka-Leszczyny
  • Operator Czerwionka-Leszczyny
  • Czerwionka-Leszczyny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026