Operator maszyn w przemyśle spożywczym
  • Kozienice
operator maszyn w przemyśle spożywczym
Kozienice, Kozienice, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 5. 2024

Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn w przetwórstwie spożywczym lub jesteś absolwentem szkoły kierunkowej - aplikuj teraz!

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn w przetwórstwie spożywczym lub ukończenia szkoły kierunkowej
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • chęci do nawiązania dłuższej współpracy
  • zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • wynagrodzenie: od 5 000- 7 000 zł brutto uzależnione od doświadczenia
  • pracę w stabilnej firmie
  • benefity: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola poprawności działania maszyny

  • Praca Kozienice
  • Operator maszyn Kozienice
  • Operator Kozienice
  • Kozienice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458