Operator maszyn cnc
  • Starachowice
operator maszyn cnc
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Jeśli posiadasz kurs operatora CNC lub posiadasz doświadczenie w pracy przy maszynach CNC, praca 2-zmianowa nie stanowi dla Ciebie problemu i chciałbyś związać się z jedną firmą na dłużej - jest duże prawdopodobieństwo, że szukamy właśnie Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • kursu na operatora CNC
  • oczekujemy podstawowej wiedzy z zakresu tokarek, frezarek
  • znajomości rysunku technicznego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stałe wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 4 300 - 5000zł brutto +premie
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie)
  • pracę na dwie zmiany 6:30-14:30, 14:30-22:30
  • pracę w Starachowicach od poniedziałku do piątku
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • opiekę konsultanta Randstad podczas całego okresu zatrudnienia

Zadania

  • ustawianie maszyn CNC (tokarki, frezarki)
  • tworzenie detali zgodnie z dokumentacją

  • Praca Starachowice
  • Operator maszyn Starachowice
  • Operator Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353