OPERATOR MASZYN
  • Skarbimierz
Skarbimierz, Smaków 2, 49-318 Skarbimierz, powiat: brzeski, woj: opolskie
UKRAINIAN SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
14. 5. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Gotową Informacje Starosty proszę wysłać na adres: ul. Sucha 3/3p, 50-086 Wrocław, Biuro Personnel Service, Hanna Velyka
Ogólny zakres obowiązków: PROSTĘ PRACĘ PRZY LINII PRODUKCYJNEJ, KONTROLA JAKOŚCI GOTOWEGO WYROBU, PAKOWANIE I OZNAKOWANIE PUDEŁ TRANSPORTOWYCH LINII PRODUKCYJNEJ.

Inne wymagania
[Umiejętność 1 : występują dźwigania do 9 kg
[Inne : ILOŚĆ GODZIN PRACY: SYSTEM/TRYB PRACY: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00; WYMIAR CZASU PRACY:
PEŁNY ETAT; W PRACY WYSTĘPUJĄ DŹWIGANIA - DO 9 KG;
KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY - hanna.velyka@personnelservice.pl, tel. 574 960 610; W SPRAWIE KIEROWANIA KANDYDATÓW - olha.tymoshchuk@personnelservice.pl, tel. 574 550 460.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Skarbimierz
  • Operator maszyn Skarbimierz
  • Operator Skarbimierz
  • Skarbimierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026