Operator linii produkcyjnej - dwie zmiany, wolne weekendy
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Logart Sp. z o.o.
11. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko: Operator linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

-Obsługa linii produkcyjnej

-Obsługa wózka widłowego

-Prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesów produkcji

-Raportowanie procesu i usterek

-Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem produkcji

-Porządkowanie hal i terenu zakładu produkcyjnego

Oferujemy:

-Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę

-Stałe, stabilne zatrudnienie

-System premiowy po okresie próbnym

-Pakiet benefitów (karta multisport, ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną)

-Dwuzmianowy tryb pracy

-Wolne weekendy

Wymagania:

-Chęć podjęcia stałej współpracy

-Punktualność, rzetelność, uczciwość

-Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

-Dyplom ukończenia szkoły średniej bądź zawodowej

Mile widziane: doświadczenie w pracy na produkcji i umiejętność obsługi wózków widłowych (uprawnienia UDT)

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Operator Grodzisk Mazowiecki
  • Operator maszyn Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353