OEX Cursor: Ankieter - Stalowa Wola
  • Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, Podkarpackie, Polska
OEX Cursor
1. 5. 2024

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W związku ze współpracą z jednym z naszych klientów poszukujemy osób do współpracy jako:
ANKIETER
Miejsce pracy: Stalowa Wola, Decathlon
Zadania:
przeprowadzanie ankiety przy pomocy tabletu z klientami sklepu w wyznaczonym miejscu (stolik, krzesło)
utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
Poszukujemy osób, które:
są przebojowe, energiczne i otwarte na nowe doświadczenia
łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi
mają doświadczenie w pracy z klientem oraz status studenta
Oferujemy:
wynagrodzenie 32 zł brutto/h
umowę zlecenie
pracę w dniach 9.05 - 18.05.24r. (czwartki i piątki w godzinach 16-20 oraz soboty w godzinach 13-18)
szkolenie online 6.05.2024r.
stałą opiekę koordynatora projektu

  • Praca Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246