Monter wiązek elektrycznych i okablowania
  • Miszewko
pomorskie, Miszewko, Pomorskie, Polska
Serwis Personalny Poland
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za montowanie wiązek elektrycznych i okablowania zgodnie z dokumentacją rysunkową.​

WYMAGANIA:
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w trybie II-zmianowym (od poniedziałku do piątku 6-14; 14-22).
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę; dokładność i skrupulatność.
  • Mile widziana znajomość montażu wiązek elektrycznych i okablowania

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Nowoczesny obiekt z pełnym zapleczem socjalnym.
  • Rozbudowane wdrożenie do pracy na stanowisku.
  • Możliwość uzyskania uprawnień, szkolenia.
  • Darmowy dojazd z Gdyni do Miszewka (w dwie strony)

  • Praca pomorskie
  • Monter kujawsko-pomorskie
  • Monter pomorskie
  • Monter Mikołajki Pomorskie
  • Monter Jabłonowo Pomorskie
  • Monter Kowalewo Pomorskie
  • Monter Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246