Monter/spawacz podzespołów
  • Suchedniów
monter/spawacz podzespołów
Suchedniów, Suchedniów, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia?

Posiadasz doświadczenie przy montażu, mechanice, spawaniu?

Chcesz pracować w systemie 1 zmianowym?

Zapoznaj się z poniższą ofertą!

Oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w spawaniu
  • znajomości podstaw rysunku technicznego
  • umiejętności posługiwania się narzędziami
  • umiejętności szybkiego uczenia się

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS, ubezpieczenie, płatny urlop)
  • pracę w stabilnej firmie w Suchedniowie
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 4 500 - 5 500 zł brutto
  • pracę w godz. 6-14
  • benefity: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe
  • stołówkę zakładową, możliwość korzystania z cateringu na terenie zakładu

Zadania

  • montaż podzespołów
  • montaż konstrukcji
  • spajanie elementów
  • montaż okablowania

  • Praca Suchedniów
  • Monter Suchedniów
  • Spawacz Suchedniów
  • Suchedniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246